Yasımla Yürüyorum

Yasımla YürüyorumYasımla Yürüyorum etkinliği için 20 Mayıs 2023 Cumartesi günü 11.15’te Büyükada Şehir Hatları İskelesi önünde buluşuyoruz. Ormana giriş öncesi yapacağımız bilgilendirme sonrası yürüyüşümüz başlayacak. Dinleneceğimiz ve çemberimizi yapacağımız alana kadar yürüyüşümüze sessizliğimiz eşlik ediyor olacak.

Bu buluşma ile dileğim, yasımızla birlikteyken doğayla bağlantı kurmak, doğanın bizi desteklemesine ve tutmasına izin vermek. Bununla birlikte, yaşamlarımızın kederin etrafında büyüyebildiğini hissetmek.

Sessizlik alanında beraber yürürken doğanın döngüsüne tanık olmayı ve yaslarımızla baş başa kalabilmeyi umuyorum. Yürüyüş sonrasında birlikte çembere oturacağız. Yasımızın bir ucundan tutup çember adabıyla birbirimizi açık, nazik ve yargısız bir yerden şefkatle dinleyerek, o an içimizde canlı olanı paylaşmaya niyet ediyorum.

Katılım için Niyet Formu’nu ve LÖSEV’e (Lösemili Çocuklar Vakfı) gönlünüzden geçen tutarda yaptığınız bağışın dekontunu [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz. Etkinliğimize katılımcı sayısı sınırlıdır, başvuru formunu dolduran ve bağışta bulunan ilk 20 kişinin ardından başvurular kapanacaktır.

Yürüyüş belli bir spor geçmişi gerektirmemekle birlikte, orman içinde olacağından zeminin yokuş, taşlık ve toprak olabileceğini hatırlatmak isterim. Doğal ortamda çeşitli bitkiler ve çeşitli hayvan ve böcekle karşılaşılabileceğinden alerji riski olanların kişisel olarak önlemlerini almaları gerekmektedir.

Büyükada’ya varış için önerdiğimiz tekne kalkış saatleri Yas ve Ölüm Bilgeliği platformunun etkinlik sayfasında er almaktadır.

Yüzyüze etkinliğimizde buluşmak dileğimle…

Kayıt için link burada
Niyet formu burada
LÖSEV bağış linki burada
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Benzer yazılar

Yorum Yapın

*