Özel Günlerin Bize Hatırlattığı Yaslarımız Çemberi

Özel Günlerin Bize Hatırlattığı Yaslarımız ÇemberiYeni bir yıla giriyoruz. Yeni hayallerden, yeni umutlardan, o gece yapılacak kutlamalardan bahsediyor insanlar. Peki senin içinde bunun yankısı nasıl? Yeni yıl, bayramlar, doğum günleri kimimiz için zorlayıcı olabilir. Böyle zamanlarda kendimize yapabileceğimiz en güzel şey özşefkat ve benzer ruh halinde olanlarla biraraya gelerek “yalnız” olmadığını hatırlatmak kendine…

Bu çemberde “Özel Günlerin Bize Hatırlattığı Yaslarımız”ı konuşacağız. Alanda elimizden tutacak en büyük destekçimiz şefkat olacak. Çember adabı ile bir araya gelerek içinde bulunduğumuz zamanlarda ağır bir konu olan yasın bir ucundan tutup birbirimizi yargısız bir yerden şefkatle dinlemek ve içimizde canlı olanı paylaşmak niyetiyle buluşacağız.

Bu çağrı kalbinde bir karşılık bulduysa, 18 Aralık Pazartesi 20:30’da açacağım çembere bu katılım formunu doldurup, detaylara göz gezdirebilirsin. Sen de katıl, birbirimize ve hayata birlikte şahitlik edelim.

* Katılımın kesinleştikten sonra çemberle ilgili detayları buluşma öncesi sizinle paylaşacağım.

* Çember en az 4 kişi ile açılıp 10 kişi ile sınırlı olacaktır.

 “Yas Çemberi etkinliği bir eğitim veya terapi süreci değildir. Ben de bir terapist/psikolog değilim. Eğer etkinlik sürecinde hali hazırda tıbbi bir destek alıyorsanız veya bir terapist veya psikologla çalışıyorsanız buna devam etmenizi öneririz. Etkinliğe kayıt olmanız, etkinliğin niteliğini anlayarak kendi onayınız ile etkinliğe katıldığınız anlamına gelmektedir.”

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Benzer yazılar

Yorum Yapın

*