Saklı Alabalıklar Yakapark’ta…

1DSC07805Fethiye civarlarında tatildesin… Güneşin sıcağı tepende, sabah denizine girdin açsın ve “serin” bir yemek yemek istiyorsun… O zaman biraz yola katlanıp Yakapark’ta bir alabalık yeme zamanı gelmiş demek…

Taze alabalık tercihinize göre tereyağında kızartma veya fırında size sunuluyor. Mezeler açık büfe… Balık elbette çok leziz… Ortamsa bir başka… Evet gerçekten başka… Barında 1DSC07823içeceğinizi yudumlarken masayı ikiye bölen kanaldan geçen balıklara dokunabiliyorsunuz mesela… Ya da sedirlerde yemeğinizi yedikten sonra yanınızdaki havuzda serinleyebilirsiniz. Tabii dayanabilirseniz soğuğuna… Hatta 5 dakika durabilirseniz içeceğiniz, 15 dakika durabilirseniz hem içeceğiniz hem yemeğiniz ücretsiz diyebilecek kadar da iddialılar… Hamaklara yayılıp gölgenin tadını çıkartmak da cabası… Yaz aylarında önceden rezervasyon yaptırırsanız su sesinin huzurunda hamaklarda ya da sedirlerde akşamları ücretsiz kalmanıza da izin veriyorlar.

Sadece iş balıkta mı şimdi? Yoksa balığın tadı ortamın güzelliği ile birleşince mi çok daha güzel oluyor, ona da gidip siz karar verin isterseniz?

www.tlosyakapark.com

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Benzer yazılar

Yorum Yapın

*