Büyükada’da Astroloji ve Meditasyon

Büyükada'da Astroloji ve Meditasyon11 Haziran 2023’da gökyüzünde Venüs Aslan burcunda Jüpiter Boğa burcunda bir kare açı oluşturuyor.

Tam da gökyüzü bu açıdayken Büyükada Ormanı’nda yürüyüşle güne başlayıp, sonrasında “Gökyüzü bu dönemde bana ne diyor?” anlamak ve bu anlatılanların yansımalarını yapacağımız Shaking ve Shu Dinamik Meditasyonları ile zihninde ve bedeninde gözlemlemek istersen haydi sen de katıl!

Venüs’ün sıcak kalpli Aslan’dan geçmesi, kalbinizi ve egonuzu sergiliyor. Aslan, cesaretin, yaratıcılığın ve tutkunun işareti… Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek ve eski projelere kaldığınız yerden devam etmek için ilham alabilirsiniz. Jüpiter Boğa burcunun bedene odaklanmamızı ve duyularımızla bağlantıya geçmemizi sağlayan bu enerjisini Venüs Aslan karesi ile aktif ettiği bu günlerde akıl ve kalbimizi nefes çalışması ile birbiri arasındaki akışı düzenleyerek içimizdeki yaratıcılığın çıkmasına yardımcı olabiliriz.

Astrolog Stephanie Campos, “Boğa burcuna yapılan bu yolculuk, bedene odaklanmaya ve hayatın basit zevkleri ve fiziksel duyularımız ve deneyimlerimizle yeniden bağlantı kurmaya odaklanarak yaratıcı bir şekilde ilham almamızı sağlayabilir” diyor.

İşte tam da bu nedenle çalışma yeri olarak Büyükada’yı seçtik. Çünkü doğa duyularımızı en kolay ve keyifle aktive eden yer oluyor. Biz de sabah iskelede buluşmamızın ardından ormanda kendi sessizliğimizde bir yürüyüşle başlayacağız güne. Ve gelmeden önce sizlerden doldurmanızı isteyeceğimiz bir form olacak. Vereceğiniz bilgiler ışığında size özel astrolojik haritalarınızı çalışma öncesi hazırlayıp o gün sizlerle paylaşacağız. Orman içine matlarımızı sereceğiz ve kişisel haritanızın gökyüzü Venüs Aslan burcunda, Jüpiter Boğa burcunda bir kare açı oluştururken bugünden alacağı etkilerin yorumlarını dinleyecek… Ardından tüm bu anlatılanların zihin ve bedendeki kök yansımalarını görebilmek, aynı zamanda kalpten geleni cömertçe verebilmeyi ve hayatın sana verdiklerini kolaylıkla ve çabasızca alabilmeyi pratik etmek adına gerçekleştireceği dinamik meditasyon çalışmaları ile zihnimize ve bedenimize tanıklık edeceğiz.

Sınırlı sayıda katılımcıyla yapacağımız bu çalışmayla ilgili bilgi için mailinizi mesaj olarak gönderebilirsiniz.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Benzer yazılar

Yorum Yapın

*